Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Tegan James Arabasına Bindiği Adama Evinde Amcığını Çaktırıyor

Tegan James yolda araba bekliyordu ve bir süre sonra yanına bir araba yaklaştı. Tegan James Arabasına Bindiği Adama Evinde Amcığını Çaktırıyor. Arabanın içinde yakışıklı orta yaşlarda bir bey vardı. Adam kadına gitmek istediği yere bırakabileceğini söyledi. Sarışın hatun size zahmet olmasın ben bir araç bulur giderim dedi. Adam arabasının kapısını açtı ve ne zahmeti buyurun ben sizi bırakırım dedi.

Sarışın hatun arabaya bindi ve yol boyunca yakışıklı adamla sohbet ettiler. Adam dan etkilen kadın durumu belli etmese de olgun adam kadının kendisinden hoşlandığını anlayıp bir şeyler içmek için evine davet etti. Seksi sarışın önce evine gidip üstünü değiştirmesi gerektiğini söyledi.

Kadın adamla birlikte evine gitti üzerine siyah iç çamaşırlarını giyerken adam sarışının taş gibi olan göğüslerini ve kalçalarını gördü. Kadın adama yaklaşıp dudağından öpmeye başladı. Adamın pantolonunun önüne elini atıp sikini okşayarak mastürbasyon yapmaya başladı. Sarışın kadın ve olgun adam birlikte kadının evinde birden fazla kez sikişerek orgazm oldular. İyi seyirler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*